Tratarea anxietatii si a atacurilor de panica

16-07-2018
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Buna ziua,

Venind in sprijinul celor ce sufera din cauza anxietatii si a atacurilor de pagina organizez un eveniment in data de 21.07.2018 la care participarea este GRATUITA.
Se va discuta tot ce este important despre aceasta suferinta, tratamente, tehnici si instrumente psihoterapeutice.
Pun la dispozitia celor interesati experienta mea clinica de peste 11 ani, capatata atat intr-un spital de psihiatrie cat si intr-o clinica specializata de psiholog-psihoterapie.
Mai multe detalii, in particular.
Participarea este limitata la circa 12 persoane.
2 comentarii
0
17-07-2018, ora 13:47
Aurel enache
Nu este medic/terapeut
Aurel enache
Buna ziua, ma numesc Aurel am 31 ani si sufar de anxietate cu forma grava de mai bine de 1 an.. as vrea daca se poate sa imi oferiti niste sfaturi deoarece sunt plecat foarte departe si nu ma pot inscrie.. multumesc
0
17-07-2018, ora 23:17
casyo
Nu este medic/terapeut
casyo
Recomand cu deosebită căldură. Am suferit de stări de anxietate și tulburare obsesiv-compulsivă de mulți ani, iar ședințele cu domnul psiholog m-au ajutat foarte mult.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul