Umar / coafa rotatie brat

04-08-2017
Gabi97
Nu este medic/terapeut
Gabi97
salut tuturor celor care citesc acest mesaj; ca marea parte din voi, sunt aici cu o problema: Umarul...cred ca totul se datoreaza incalzirii necorespunzatoare inainte de antrenamente..ideea este urmatoarea:
- La rotirea bratului stang spre interior, se aud pocnituri fara durere si simt cum se freaca tendoanele/oasele////uneori apare si durere, daca rotesc incontinuu bratul; stare de instabilitate; daca il rotesc incet imi este si mai greu;;am facut ceva exercitii kinetoterapeutice dar fara folos
Am lasat pauza vreo 3 luni dar fara folos, am fost la medic si momentan mi a recomandat doar pastile... Am nevoie de sfaturi de la cineva care a avut aceeasi problema in trecut...daca citesti acest mesaj, te rog nu ezita sa ma contactezi la adresa de email: spike03m @gmail.com Sunt sportiv, treaba asta ma tine pe loc si ma distruge psihologic.. mi este frica sa mai fac exercitii deoarece pot altera situatia, orice sfat e bine venit, locuiesc in bucuresti, daca mi puteti RECOMANDA un medic va rog nu ezitati
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.