umflare testicul drept.. sunt speriat!

18-09-2006
alexx
Nu este medic/terapeut
alexx
buna am o problema mi s/a umflat si mie testiculul drept acum nu mai e chiar asa umflat am fost si la doctor dar nu stiu ce sa mai zic.mi.o dat sa imi pun gheata vreo 3 zile si mi-o dat antibiotic.nu stiu ce sa mai fac sunt speriat sa nu fie ceva grav.
5 comentarii
0
19-09-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Sa respecti indicatiile medicului. Sunt convinsa ca inainte sa iti recomande ce sa faci, ti-a zis si ce anume se intimpla. Nu cred ca e nimik foarte grav, asa ca nu te speria peste masura, ca nu e cazul
0
20-09-2006, ora 00:00
alexx
Nu este medic/terapeut
alexx
nu mi.o spus din ce cauza sau ce sa fac atat doar.cum sa nu fiu speriat ca sunt 2 sapt aproape si nu mi-o trecut.ce sa ma mai fac?
dar se pare ca nu intereseaza pe nimeni.
0
10-09-2010, ora 19:24
IAMAGIRL
Nu este medic/terapeut
IAMAGIRL
Buna!Cati ani ai?prietenul meu a patit ceva asemanator, i s-a umflat un testicul si nu stie ce sa faca el are 16 ani.Este asa de 2 zile si inca nu a fost la medic.Tu ce ai facut?Ms.
0
14-07-2012, ora 15:56
Daniel.L
Nu este medic/terapeut
Daniel.L
Buna eu sunt un baiat de 14 ani si de o luna am testiculul drept umflat si nu stiu ce sa fac
0
02-01-2013, ora 15:43
alexik98
Nu este medic/terapeut
alexik98
hey...buna...sunt un baiat de aproape 15 ani...si s-a umflat acolo ceva...nu este testiculul...nu stiu mai exact de cand este asta...nu ma doare nu simt nimic...doar s.a umflat...si se simte ceva moale acolo...ce as putea sa fac??
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testiculul
  • Lovitură la/în testicule
  •