umflatura pe labiile mici = herpes genital? | Forumul Medical ROmedic

umflatura pe labiile mici = herpes genital?

13-01-2009
andreea15
Nu este medic/terapeut
andreea15
mi-a aparut pe una din labiile mici ale vaginului o umflatura f mare.doare la atingere si la urinare.aceasta umflatura e ca un nodul care e plin cu puroi galben si cu sange f urat mirositor.ce credeti ca am v-as atasa niste poze dar din pacate nu am.
4 comentarii
0
13-01-2009, ora 17:04
talida89
Nu este medic/terapeut
talida89
probabil ca ai herpes.mergi urgent la medic !!!! cum poti sa stai asa daca te doare si miroase urat???? stii ca se poate agrava si k herpesul "se intinde" daca nu este tratat??????? probabil k l-ai luat pt k ai facut sex neprotejat. MERGI LA MEDIC URGENT!!!!!!!!!!!
0
14-01-2009, ora 19:32
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Chiar ca nu stiu ce mai astepti !
0
23-01-2009, ora 11:54
mariaaaa
Nu este medic/terapeut
mariaaaa
mi-am inceput viata sexuala acum 2 luni si pana acum nu am avut nicio leziune sau ceva de genu, dar dupa ultima data cand am facut sex cu prietenul meu( a fost cea mai mulga partida pe care am avut-o pana acum) am mancarimi in zona genitala si nu stiu ce sa fac.Am ciiti pe site'ul vostru si e posibil sa am herpes genital?Acolo scrie mancarimi, dureri locale, dureri de cap si le-am asociat ptr ca ma doare si capul dar am crezut ca nu are nicio legatura, dar nu mi-au aprut niciun fe de umflaturi sau ceva de genu.Prietena mea mi-a spus ca poate sa fie doar o iritatie dar mie mi-e frica. multumesc
0
23-01-2009, ora 11:55
mariaaaa
Nu este medic/terapeut
mariaaaa
*lunga
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Cele mai importante sfaturi legate de herpesul genital
  • Un nou vaccin poate preveni herpesul genital
  •