Umflatura pe penis

12-05-2018
Andreiandreiuk
Nu este medic/terapeut
Andreiandreiuk
Buna sunt plecat in Anglia si am exagerat ieri cu masturbarea cu prietena la web, a inceput sa ma doara putin cam tare pielea ce acopera ciuperca penisului.
Astazi dimineata m am trezit ca mi a fost putin inflamat foarte putin toata ciuperci penisului.
Am vb cu prietena cu webul si m am excitat din nou si m am masturbat din nou aproape 3 ore dupa ce am avut orgasmul, am mancat linistit am facut dus, in timpul masturbari am simtit anumite dureri intre timp pe madular si ff tare roata ciuperci la penis. Si lateral poate din cauza unghiilor cum l am strans.
Mi sa umflat ff tare partea dreapta unde cred ca m am zgariat si roata ciuperci, nici nu pot sa imi dau pielea in josde umflatura de pe capul penisului.
Ce sa fac va rog daca ma puteti ajuta!!!

Se desumfla singur sau sa imi pun gheață ?
Ma ustura daca apas umflatura laterala si pielea de pe cap.

Sau sa merg la urgență?
Va rog cine poate sa ma ajute ?
Domnul Doctor va rog
Mie frica ca se umflă mai tare... Help
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

31-08-2018, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Multi 100% Complet
Multivitaminele sunt un mod eficient de a-ti completa aportul zilnic de minerale si vitamine. Jamieson a creat gama Multi Complete ce contine necesarul zilnic de vitamine, atat pentru cei mari cat si pentru cei mici mici: Multi 100% Complet pentru Femei, Multi 100% Complet pentru Barbati, Multi Kids cu Fier, Multi Complete Forte. Detalii aici
Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.