Umflatura pe penis !

31-01-2010
NivoRo
Nu este medic/terapeut
NivoRo
In luna decembrie 2009 am facut sex cu prietena mea si dimineata cand m-am trezit am observat ca penisul meu era umflat si pana seara se umflase aproximativ tot.Penisul a ramas umflat aproximativ 4 zile si dupa aceea si-a revenit la normal.Ce poate fii?Este vorba despre o boala sexuala?Acuma penisul este normal !
4 comentarii
0
08-02-2010, ora 04:45
sergiu1010
Nu este medic/terapeut
sergiu1010
cred ca sexul a fost prea tare
0
08-02-2010, ora 04:52
sergiu1010
Nu este medic/terapeut
sergiu1010
dar daca cinstit nu cred ca e ceva serios
0
11-02-2010, ora 19:52
NivoRo
Nu este medic/terapeut
NivoRo
Ok! Multumesc, chiar crezi ca nu este nimika grav? Mie imi este rusine sa ma duc la medicul urolog sau cum ii spune !
0
29-03-2012, ora 11:03
Andreistan
Nu este medic/terapeut
Andreistan
Am si eu o pb asemanatoare...in urma cu cateva luni, la dus mi am facut o mica rana pe penis, fara sa mi dau seama ca apa era putin cam fierbinte. Rana a ramas a facut coaja dar mereu cand ma spalam se rupea si imi dadea sangele. Cu timpul s a marit pt ca mereu pateam la fel. In urma cu 2 zile dupa ce am favut dus am obs o umflatura pe penis...acum s a mai dus dar tot umflat este in partea de sus iar rana tot persista... Ce ar tb sa fac?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici