Un defect? Este remediabil? Hai s-o ajutam !

19-09-2011
adrianbasy
Nu este medic/terapeut
adrianbasy
Cunosc o tipa.Dupa ce am intretinut relatii cu ea ne-am apropiat intr-un timp record.Am vazut ca reactioneaza diferit ca multe alte femei, cum?
Vorbeste doar daca o provoci la discutii.Majoritatea subiectelor ei sunt despre sex.Are orgasme extrem de greu iar uneori le are si nici nu e sigura ca a avut.In trecutul ei a intretinut relatii ocazionale si nu mai mult de doua trei ori a avut sex cu acelasi barbat.Are relatii de mai multa vreme cu un barbat, doar pentru faptul ca a fost dependenta de el, cu care pana la urma sa casatorit.Aceiasi problema si cu mine.Avem relatii de cateva luni bune doar pentru faptul ca la inceput depindea de mine iar acum pentru ca sa obisnuit foarte mult cu mine.Eu si celalat barbat suntem unicii in viata ei cu care a avut relatii mai lungi, in rest, dupa cum spuneam, toate relatiile sexuale pe care le-a avut au fost una, doua sau trei ori, nimic mai mult.Relatii sexuale la prima vedere a avut, dupa spusele ei, cu zecile, mai ales daca-i placea de un barbat, il "agata" ea fara nici o retinere.Incepusem sa cred ca e nimfomana dar totusi datorita faptului ca a reusit performanta de a avea relatii mai lungi de un an cu noi doi, ma face sa cred ca nu e.Am observat la ea ca este foarte posesiva.Cand suntem la lucru si vine o femeie care sta cu mine de vorba, este instare sa o dea afara de aici.
sau sa intervina in discutii, atragandu-mi atentia ca vorbesc prea mult cu respectiva.

A-si prefera raspunsuri de la persoane cu ceva experiente.

Credeti ca este nimfomana?
Daca da, cum poate fi ajutata?
2 comentarii
0
19-09-2011, ora 12:03
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
Te complaci SA FI AL DOILEA?!? si asta in aceeasi perioada???????????????
Oare de ce AI ACCEPTAT atata timp?
NU mai sunt femei ?
...chiar NU inteleg!!...
detaliaza..
ce te-a determinat sa o accepti, asa, stiind ca are si primul iubit-tu fiind al 2-lea in acelasi timp-...
si mai ales ca a recunoscut ca a avut n relatii..

ar fi o singura explicatie:
esti si tu casatorit si va distrati cu ea...si tu si celalalt in acelasi timp.
SCUZE daca n-am inteles, bine...
0
19-09-2011, ora 15:56
Us3r23
Nu este medic/terapeut
Us3r23
Eu sp ca da, chiar dk a avut rel mai lungi, poti stii u d kte ori o facea pe zi?iar pt asta nu exista leac medicinal, poate s ceri parerea unui psiholog, altcv nush ce.ti ramane d facut, decat s prestezi bn. spor l treaba:)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici