Un fel de bubita pe penis

25-11-2015
AlexandruZaharia
Nu este medic/terapeut
AlexandruZaharia
Ma streseaza de aproximativ o luna asa zisa buba de pe penis. Aceasta este pozitionata exact la mijlocul penisului sub acesta. Ieri am incercat sa o sparg, crezand ca tot este un cos, insa a iesit un fel de 'apa' din ea. Astazi este mai mare si mai tare, un fel de bob de mazare. Nu ma mananca, nu ma doare, dar cand 'o ating mai tare' atunci incepe sa ma doara. Ce poate fi? Nu stiu daca imi aduc aminte bine, dar cu 2-3 luni in urma as mai fi avut una mai mica exact sub aceasta insa aceasta a disparut. Acum ma confrunt cu alta, ce pot face ? Nu am unde sa merg la un medic momentan
3 comentarii
0
26-11-2015, ora 15:14
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Cand poti, te adresezi Dermatologului. Nu se dau reteta si diagnostice pe Forum. Trebuie sa te vada un medic. Pina atunci igiena intima zilnica.
0
21-12-2015, ora 18:31
AlexandruZaharia
Nu este medic/terapeut
AlexandruZaharia
Timp de o saptămână m-am dat cu cremă de galbenele + ceai de muşeţel. A trecut treptat treptat ! :)
0
21-12-2015, ora 19:37
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Si daca e herpes genital ? Asta e un virus. Nu trece niciodata. Ramai purtator. Se ia si cu prezervativ chiar daca nu ai buba. Cand iti mai iese sa te vada un Dermatolog. Incearca sa nu dai si pe la altii.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Bubițe pe penis - cauze, diagnostic, tratament
  •