Un mare refugiu în situații extrem de grele

21-10-2014
zina2
Nu este medic/terapeut
zina2
Era prima zi de şcoală, bucurie extrem de mare pentru mine. Credeam că-mi va trece, dar... n-am putut să-mi întind genunchii şi să merg normal. Pe lângă aceasta mă durea rău de tot şoldul drept. M-am dus la şcoală cu genunchii îndoiţi. Mergeam încet ca să nu se observe... Cât am dorit să fiu din nou la catedră şi, iată, mare necaz şi durere. Noroc însă că există Domnul Doctor PETRE MUREŞAN, care mă salvează de fiecare dată. Am început aşadar tratamentul indicat de dânsul. Ştiam că voi reuşi, ca de extrem de multe ori! Şi... minune... parcă m-am născut din nou! Nici nu pot descrie în cuvinte cât de mult înseamnă faptul că pot din nou să merg normal, că nu mai am durerile acelea cumplite dinainte. Tratamentul Domnului Doctor este în pas cu ultimele cercetări în domeniu, chiar săptămâna trecută AM RESIMŢIT REZULTATELE EXTRAORDINARE ale unei noi metode. Doamne ce bine m-am simţit, eram din nou om! Dar pentru a reuşi e necesar să urmăm exact şi complet tratamentul indicat de Domnul Doctor. Aveţi încredere, vă pot spune cu certitudine că, în situaţii extrem de grele, tratamentul efectuat de Domnul Doctor PETRE MUREŞAN a dat rezultate maxime. Vă mulţumesc din tot sufletul DOMNULE DOCTOR pentru faptul că existaţi şi pentru cei suferinzi! Cu stimă şi aleasă consideraţie, prof. ALV
2 comentarii
0
23-10-2014, ora 02:30
Dr. Petre Muresan
Medicina de familie, Cluj-Napoca
Dr. Petre Muresan
Va multumesc foarte mult pentru aprecieri. Va multumesc pentru faptul ca ati apelat la tratamentele mele pe care le-am studiat foarte mult si pe care le propun tuturor deoarece sunt naturale, nu au contraindicatii si nu au efecte adverse.
In plus se dovedesc foarte eficiente, asa dupa cum ati constatat si dumneavoastra.
Va multumesc pentru faptul ca incercati sa le aratati si altora valoarea acestor tratamente.
Cu stima aleasa si pretuire
dr Petre Muresan
0
01-08-2016, ora 12:34
zina2
Nu este medic/terapeut
zina2
Mulţumesc frumos domnului Petre Mureșan pentru tot ce face pentru noi, suferinzii! Tratamentele Dânsului sunt extrem de eficace, am simţit-o pe pielea mea... Am mână, am picioare, am spate, am gât, am faţă - toate utilizabile în urma tratamentului pe care l-am urmat la cabinetul Dânsului. Cuvintele sunt prea mici pentru a-mi exprima recunoştinţa pentru faptul că mai exist... Cu stimă şi respect deosebit, Prof. pensionar ALV
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.