Un punct maroniu in interiorul calității bucale

04-01-2018
Gdiana
Nu este medic/terapeut
Gdiana
Buna seara. Am observat acum două ziua in interiorul cavitatii bucale, pe obraz unde frecvent ma mușc sau imi mai apare cate o afta rar, o pata maronie...nici nu stiu cum sa o numesc, o porțiune mica de culoare maro. Nu ma doare, nu e umflat interiorul sau exteriorul obrazului, nu se simte ca ar fi la pipăit nodul sau ceva dar este ca un fel de pata de dimensiuni mici fără lichid in interior sau altceva. Mentionez ca sunt fumătoare. Imi puteti spune de la ce se face?sau ce poate fi? Multumesc
3 comentarii
0
04-01-2018, ora 23:10
Dr. Clinica Stomatologica Andra Smile
Stomatologie, Bucuresti
Dr. Clinica Stomatologica Andra Smile
Buna seara,
va recomand sa mergeti la un consult la patologie orala sau un chirurg buco maxilo facial intr-o clinica stomatologica.
O seara buna!
0
04-01-2018, ora 23:49
Gdiana
Nu este medic/terapeut
Gdiana
Este ceva grav? Am sa merg.multumesc
0
05-01-2018, ora 11:30
Dr. Clinica Stomatologica Andra Smile
Stomatologie, Bucuresti
Dr. Clinica Stomatologica Andra Smile
Nu este vorba ca ar putea fi grav sau nu.Sa vi se dea un raspuns prin mesaj fara o consultatie de specialitate, nu este corect fata de dumneavoastra si cel mai bine ar fi sa face preventiv acest consult pentru a sta linistita ca nu este nimic grav.
O zi buna!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul