Un sfat va rog

21-04-2010
gheomul
Nu este medic/terapeut
gheomul
Am avut o prietena timp de 4 ani... de 3 ani mi-am inceput viata sexuala cu ea, de 2 ani nu am mai folosit prezervativ... am fost la un moment dat cu alta fata dar actul sexual nu a fost tocmai unul reusit... nu a fost chiar un esec doar ca nu a fost la fel de tare ca de obicei. Am dat vina pe prezervativ... acum singur fiind am intalnit alta fata cu care ma inteleg foarte bine si chiar am dormit de cateva ori impreuna... ea da semne cum ca ar vrea sa faca sex doar ca eu pur si simplu nu am erectie cand sunt cu ea... si mie teama sa merg mai departe... nu stiu ce sa fac... sa fie doar pe fond psihologic sau ar putea sa fie si altceva mai grav? Si... vizavi de prezervative... e adevarat ca dupa o perioada de sex fara prezervativ imi va fi mai greu sa fac sex cu prezervativ, si cum as putea rezolva asta?
1 comentarii
0
21-04-2010, ora 04:26
gheomul
Nu este medic/terapeut
gheomul
Ca detalii: am 21 de ani, nu am avut niciodata probleme cu fosta prietena... si sunt fumator de ceva ani :(
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici