Unghii incarnate!

20-09-2011
bogdan2011
Nu este medic/terapeut
bogdan2011
-"Buna ma numesc Bogdan, si sunt din Baia-Mare as vrea sa stiu despre unghii incarnate, eu am mai avut problema cu asa ceva, amu vreo 4 luni am avut aceasta problema, am fost la Dr de famelie sa ma vada dupaia mia dat un bilet de trimitere la spitalul JUDETEAN BAIA MARE, am mers si cand sa ma duc mio spus aia care rezerva numere pt operatii, mi-a spus ca sunt ocupate numerele, mam bucurat cand am auzit.Dar vreau sa stiu ca doare ghirurgia pt unghia incarnata?..Vreau sa stiu ca cand te termina cu chirurgia te interneaza in spital?..Io ma tem foarte rau de chirurgii si operatii, acum 4 luni aa fost asta da mia trecut de tot, si amu iara mii sa facut tot la picioru drept da pe partea laterala da nu se vede asa da am purtat amus 3-4 zile addidasi stransi si moo durut si de acolo mio inceput mie.Va rog datimi un sfat.DOMNU DOCTOR VA ROG SPUNETIMI DOARE LA CHIRURGIE, CA IOS FOARTE RAU DE FRICA.Multumesc astept pareri..;)
2 comentarii
0
20-09-2011, ora 23:18
Dr. Nicoleta Grigore
Endocrinologie, Bucuresti
Dr. Nicoleta Grigore
e o mica interventie care nu necesita internare in mod normal.
0
21-09-2011, ora 07:48
bogdan2011
Nu este medic/terapeut
bogdan2011
Ok mersi da io vreau sa stiu, ca doare chirurgia?.."In ziua in care teo operat sau oo terminat cu tine te lasa acasa inn accea, ziua?..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Unghiile încarnate - sfaturi și tratament
  •