Uretrita sau alta boală!!!

11-09-2018
Jaco
Nu este medic/terapeut
Jaco
După un contact sexual, la câteva zile am simtit o mancarime pe uretra, o secreție gălbuie si usturime la urinat. Mam uitat pe acest site la niste intrebari si răspunsuri, și am văzut un caz asemănător in care respectiva persoana a luat Fluconazol si Travogen crema. Am fost sa imi iau si eu acele medicamente si am luat 2 saptamani. Dar dupa ele, nu sa schimbat mare lucru... doar mancarimea a dispărut, dar nici ea de tot. Apoi am mai stat ceva timp, si am mers la farmacie sa le spun doamnelor de acolo ca nu a avut succes tratamentul acela. Apoi miau dat sa iau 4 pastile odată, care nu mai stiu cum le spunea, si Lomexin cremă... si tot nimic... si acum folosesc Lomexin dar nu se schimba nimic. Simt si niste bubițe pe uretra, pe interiorul ei Defapt. si acum uretra mea e mai sensibilă... Nu stiu ce sa mai fac!! Am nevoie de ajutorul dvs. Va rog!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.