urgent... de cate ori fac sex cu prietena mea nu mi se rupe...

19-10-2010
bubu23
Nu este medic/terapeut
bubu23
am relati sexuale cu adoua fata care a fost virgina si mie nu misa rupt ata p.decate odri fac sex cu prietena mea nu mi se rupe.vreau sa stiu si eu dece multumesc
12 comentarii
0
22-10-2010, ora 01:41
bubu23
Nu este medic/terapeut
bubu23
vreau sa stiu si eu dece nu mi sa dat raspunsu la ce am declarat mai an sus :(
0
24-10-2010, ora 01:09
bubu23
Nu este medic/terapeut
bubu23
pai si daca mi sar rupe ata p..i miar creste su penisu ?multumesc
0
05-11-2010, ora 00:23
bubu23
Nu este medic/terapeut
bubu23
chiar daca as luat tratament pentru marimea penisulu nu asi face efectu sa creasca p..a ? ori cum ma multumesc cu p..a cum o am din nastere :P
multumesc anticipa
0
05-11-2010, ora 00:45
bubu23
Nu este medic/terapeut
bubu23
am relati sexuale cu prietena me si am sesizat ca ma manca piela p..i de 8 luni si mia aparut niste pete mici albiciose si se usuca chiar se decojeste cand se usuca ele si apar din nou. am impresia ca este eczema sau cine stie ce o mai fi si de la ce miau aparut pe penis si vreau sa ma asigur ca nu miau aparut din cauza ca fac sex cu prietena si oi fi lauat de la ea.?
0
05-11-2010, ora 00:49
bubu23
Nu este medic/terapeut
bubu23
o fi din cauza asta ca fac sex cu ea si am luat de la ea ? multumesc
0
05-11-2010, ora 21:50
bubu23
Nu este medic/terapeut
bubu23
aveti mare dreptate DVS pentru k de un tim am bagat de sema ca se ferea dacate ori vroiam sa facem sex gasea tot felu de scuze cu mine dar miam dat sema ca ceva nu este an regula cu ea se tot ferea de mine chiar am antrebato si eu daca mai are relati cu alti baieti si ancepea sa tipe la mine so cred ca nu are relati cu alti baiet dar nam crezuto. cand iam spus ca mia iesit pete pe p..a a anceput sa invocee ca nu are relati cu alti baieti. va multumesc din tot sufletu pentru raspunsul pe care miati dato DVS.am ancercat sa ma tratez cu unguent si sa ma curat cu rivanol.si de dimineta ma mai curat cu propia urina si a anceput sa dea rezultae este bine ceia ce fac eu ?
Multumesc anticipa.
0
05-11-2010, ora 23:00
nu.va.grabiti.la.copii
Nu este medic/terapeut
nu.va.grabiti.la.copii
Daca se amelioreaza, inseamna ca e bine.
0
05-11-2010, ora 23:28
bubu23
Nu este medic/terapeut
bubu23
adica ?
ce vrei sa spuneti daca se amelioreaza, inseamna ca e bine.:(
sorry pentru neanselegere dar specificati si dvs :P
0
05-11-2010, ora 23:31
bubu23
Nu este medic/terapeut
bubu23
la ce va referiti amelioreaza, inseamna ca e bine.dvs la mine sau la prietena mea:(
0
05-11-2010, ora 23:34
bubu23
Nu este medic/terapeut
bubu23
dar nam mai facut sex cu ea aproape de tri luni sa ami pot dea sema daca am luat de la ea
pentru k nu am mai intretinut sex cu nicio fata pentru k mia fost frica sa nu le dau si la alte fete :P dar sesizat la timp si mam tratat la timp.:) multumesct anticipa.
0
06-11-2010, ora 22:50
nu.va.grabiti.la.copii
Nu este medic/terapeut
nu.va.grabiti.la.copii
adica, daca petele incep sa dispara.
Oricum banuiala mea e ca acest microb o sa-l porti in permanenta, doar ca tu o sa fii imun la el si astfel nu vei mai avea probleme (pete, neplaceri, etc), dar persoanele cu care vei intra in contact intim (neprotejat) nu vor avea imunitate si vor dezvolta si ele.acum ramane de vazut.
0
07-11-2010, ora 12:19
bubu23
Nu este medic/terapeut
bubu23
asai este dar pana acuma nam mai avut contact cu alte fete pana nu a-mi dispar petele pentru k nu vreau sa tranzmit la nimeni :( multumesc :*
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Actul sexual propriu-zis
  • Compatibilitatea sexuala in cuplu
  •