URGENT!!! va rog -- bubitze rosii pe capul penisului

01-09-2008
claudiu_x21
Nu este medic/terapeut
claudiu_x21
salut sunt baiat am 14-15 si de curand(4 zile) miau aparut niste bubitze mici mici pe capul penisului prima data sub forma unor rani rosiatice acum sunt ca niste punculete dar rosii si zona unde sunt ele plasate este rosiatica(nu ingrijorator de rosie) si nu stiu ce sa fac dupa simpome am auzit ca ar fi candida(candidoza) sper sa nu :(( caci mie foarte rusine sa o spun parintilor si vor urma (problabil zile de tratament ) mentionez ca sunt VIRGIN, nam intretinut nicio relatie sexuala, sex oral sau ceva de acest gen, igiena locala este bine pusa la punct, masturbarea nu foarte deasa, nu exista usturime la urinat, mancarime, durere, nimic totul este normal numai ca ma ingrijoreaza rau de tot si singur imi da o stare de neliniste insuportabila -- am auzit ca poate fi si o iritatie de la lenjerie prea stramta(si asta cred caci am o lenjerie cam stramta - am incercat sa port si altceva dar nimic -bn poate in 4 zile sa nu se remedieze asa usor cum ma stept eu dar..) sper sa nu fie candida :((

Am auzit de niste "leacuri" cu bicarbonat de sodiu, ceai de musetel sau asa ceva dar nam inteles : dak stiti asa ceva macar spunetimi sa incerc caci sunt disperat, dak este candida va rog spuneti-mi dak aceasta boala este grava caci eu sunt foarte ingrijorat (imi va afecta viata sexuala pe viitor??)
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.