urgent.antibiotice si marvelon 28

28-04-2008
kris_tinuka
Nu este medic/terapeut
kris_tinuka
buna- ziua..de 2 zile iau NORFLOXACIN si totodata si marvelon 28 va rog sa ma lamuriti si pe mine deoarece am auzit fel si fel de variante cum ca anticonceptionalele nu mai am niciun efect in momentul cand iau antibiotice.astept un raspuns urgent va multumesc anticipat:)
3 comentarii
0
29-04-2008, ora 00:00
Dr. Stela Tirneci
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti, sector 1
Dr. Stela Tirneci
Antibioticele scad eficacitatea, pentru a nu risca este indicat sa va protejati suplimentar.
Toate cele bune.
0
24-03-2009, ora 10:48
alexandra dragos
Nu este medic/terapeut
alexandra dragos
buna ziua as vrea si eu sa stiu daca anticonceptionalel marvelon ingrasa...eu sunt foarte slaba si as vrea ceva sa si pun cateva kg in plus pe mine nu am luat niciodata anticonceptionale insa medicul ginecolog mi-a prescris marvelon insa eu tot insist k as vrea ceva sa ingrase va rog daca imi puteti da un mic sfat
0
24-03-2009, ora 10:48
alexandra dragos
Nu este medic/terapeut
alexandra dragos
buna ziua as vrea si eu sa stiu daca anticonceptionalel marvelon ingrasa...eu sunt foarte slaba si as vrea ceva sa si pun cateva kg in plus pe mine nu am luat niciodata anticonceptionale insa medicul ginecolog mi-a prescris marvelon insa eu tot insist k as vrea ceva sa ingrase va rog daca imi puteti da un mic sfat
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul