usturime canal urirar si dureri testicule

21-07-2010
kosty77
Nu este medic/terapeut
kosty77
Buna ziua. Am si eu o problema: ma ustura penisul pe canalul urinar de cateva luni si chiar dupa tratamente aceasta usturime nu vrea sa treaca. Rezultatul probei de urina: rari cilindri hialini, rare leucocite, rare proteine, prezent mucus,
20.000 ufcl, iar la adoua analiza celasi lucru dar doar 10.000 ufcl.. Mi s-a prescris zanocin, dupa care am facut candida, am tratat candida dar usturimea a ramas, mi s-a prescris zinat , dar fara efect, dupa care ciprobai dar tot fara efect. In plus au inceput sa ma doara si testiculele, putin mai tare cel drept. Dupa aceea mi-a prescris supozitoare cu ketonal si Tador. Usturimile s-au ameliorat pentru un timp foarte scurt au reaparut. M-AM STATURAT de aceasta usturime. Doctorul mia spus ca nu am nimic si sa am grija su cine intretin relatii sexuale. Mentionez ca sunt casatorit, am o malformatie la piciorul stang, nu sunt cum crede doctorul, "un gigolo" si nici eu nici sotia nu am fost infideli unul altuia. Mentionez ca nu am avut si nici nu am nici un fel de scurgeri, Va rog din suflet ajutati-ma ca nu mai suport si nu stiu ce sa mai fac.
2 comentarii
0
04-08-2011, ora 18:45
moghy
Nu este medic/terapeut
moghy
Salut kosty77 si totusi ai rezolvat problema poate ajuti pe altii cu raspunsul tau.
0
05-08-2011, ora 14:53
kosty77
Nu este medic/terapeut
kosty77
Faceti-va analizele pentru chlamidia si mergeti la un medic cu rezultatul pentru tratament adecvat.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.