usturime in timpul urinatului

14-10-2010
atac
Nu este medic/terapeut
atac
acum 3 saptamani am facut sex oral neprotejat cu o necunoscuta. Dupa 4 zile dimineata, la prima mictiune, am simtit o usturime, dupa care aceasta a persistat mai multe ore. Am fost la farmacie, si mi sa dat eritromicina, 3 pe zi. Am luat 6 zile, si senzatia de mictiune deasa, a persistat. Am fost la farmacie, si mi sa dat nolicin 400, si urinex. Am luat 7 zile, si e mult mai bine, dar parca de 2 zile dimineata, am o mica secretie, dar foarte putin, nici macar o picatura. Mentionez, ca dupa actul sexual, a 2 zii, am umblat prin ploaie toata ziua, si am stat ud la picioare pana seara. NU am mancarimi, nu este rosu penisul, nu am bubite. Daca puteti sa-mi spuneti ce as putea sa am. Multumesc
3 comentarii
0
14-10-2010, ora 08:15
pulberedestele
Nu este medic/terapeut
pulberedestele
Ati umblat prin ploaie asa, de nebun?Adica v-ati autoflagelat?Mi se pare o tampenie fara margini ce scrieti...Va priveste ce faceti, asa ca mai lasati-ne cu povestile voastre amoroase...Oamenii au probleme de sanatate si voi aveti de moralitate, e pli forumul de usturimi, basicute si alte nerozii...Lasa-ne/lasa-ne...
0
14-10-2010, ora 16:55
atac
Nu este medic/terapeut
atac
nu am umblat prin ploaie de nebun, ci in timpul programului, pentru ca am munca de teren. Oricum multumesc pentru raspuns, foarte competent, doar pentru asta e acest site, pentru a lua lumea la misto.
0
15-10-2010, ora 12:24
pulberedestele
Nu este medic/terapeut
pulberedestele
Offfff.Macar pentru faptul ca aveti munca de teren o sa va raspund, spre binele dvs: faceti de urgenta un VDRL, apoi un test HIV, repetati testul HIV la mai mult de trei luni, cam pe la patru luni, la an si apoi la doi ani.Pentru secretie, faceti o analiza a secretiei pe lama, luati o lama de la farmacie sau de la laborator, puneti o picatura de secretie suspecta in mijlocul ei, si a doua lama deasupra.Duceti lama apoi repede la laborator.
Pentru orice eventrualitate faceti teste pentru depsitarea hepatitei B si C si repetati-le dupa cateva luni(ca nu sunteti la prima isprava).
Aveti un profil psihologic care va expune la orice risc!
Daca faceti asa, va fi OK, cu conditia sa nu mai repetati ispravile!Adica faceti sex protejat, nu oral, si asa mai departe...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: