usturime la barbati

03-09-2013
udarmicu
Nu este medic/terapeut
udarmicu
Buna, de ceva vreme ma confrunt cu o problema.De vreo 3 saptamani cand urinez am impresia ca mi-e inflamat canalul si ma tine ceva la urinare.Acum de vreo cateva zile simt si niste usturimi pe canal cam tot timpul.Aceasta usturime se continua cu o jena pana in spate la anus, dar usturimea o simt doar in penis.Nu am scurgeri sau alte simtome.Am avut contact sexual neprotejat si posibil de-atunci sa asociez prima simtoma...restul durerilor le am de cateva zile.Si prietena mea are niste scurgeri galbui..nu miros dar sunt.Contactul sexual nu l-am avut cu ea.Ma poate ajuta cineva cu un raspuns?multumesc!!!
2 comentarii
0
03-09-2013, ora 10:39
Andra Constantin
Nu este medic/terapeut
Andra Constantin
data viitoare foloseste protectie. poti lua de la unii si altii ce nu iti imaginezi. nu mai bine te protejezi tu si stai fara grija? nu mai trebuie sa umbli prin doctori si sa supoti tot felul de simptome. poate ai o infectie urinara sau poate ai luat o candidoza dar candidoza se mainifesta si cu mancarimi, eventual scurgeri si pete sau bubite. la fiecare se manifesta in felul lui. oricum trebuie sa mergi la un medic ptr a afla ce ai. nu e corect sa mergi pe ghicite. ne auzim.
0
20-10-2017, ora 07:48
Dudu1
Nu este medic/terapeut
Dudu1
Cum esti ai descoperit problemele. Ma intereseaza si pe mine.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: