Usturime la urinare si mancarime

10-07-2009
Maria dolse
Nu este medic/terapeut
Maria dolse
Buna am si eu o intrebare si vreau un sfat urgent...de cateva zile am observat ca de fiecare data cand fac treaba mica ma ustura si ma doare foarte tare dupa ce termin ma mananca si nu stiu ce sa fac nu pot sa stau ca mamanca foarte tare va rog nu ocoliti mesaju meu va rog frumos spuneti-mi ce sa fac sunt disperata.multumesc
7 comentarii
0
10-07-2009, ora 09:54
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Pai in primul rand trebuie sa mergi la medic, te va trimite sa faci o analiza a urinei, urocultura se numeste, pt ca poate fi vorba de o infectie urinara sau poti merge si la un medic ginecolog, pt ca si candida are simptome asemanatoare!
Multa sanatate!
0
11-07-2009, ora 19:02
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Stimata dna Maria, simptomele dvs. se muleaza perfect pe multe afectiuni ale sistemului excretor, tocmai de aceea trebuie sa urmati sfatul lui Jackie; s-ar putea sa fie vb dsp cistita, dar consultati va rog medicul.
Multa sanatate!

P.S. Te pup Jackie! ;)))
0
14-07-2009, ora 20:10
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Te pupic si eu Nick! :* ;)
0
15-07-2009, ora 20:05
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Suntem doi pupaciosi, , ,
0
16-07-2009, ora 09:37
Maria dolse
Nu este medic/terapeut
Maria dolse
multumesc foarte mult celor care au scris aiki kre mi-au raspuns la intrebare mi-a fost de mare ajutor va multumesk din suflet:*:*:X:X:X
0
16-07-2009, ora 09:39
Maria dolse
Nu este medic/terapeut
Maria dolse
dar m-ai am si eu o problema defapt nu este ptr mn este ptr prietena mea si nu stiu cum s-o ajut sincer.ajutati-ma voi va rog.ea are un prieten si nu s-au kulkat dar prietenu lui i-a bagat degetu in.ea sincer akum are o frica krede k nu mai e virgina in primul rand dar nu are kum ptr k nu i-a curs sanga si in al 2 rand are o obsesie ca e gravida dar nu stiu ce sa-i mai fak ptr ca nu are cum o sa vi se para o prostie dar eu nu stiu ce sa-i mai fac???/va rog spuneti-mi voi va rog.
0
16-07-2009, ora 09:45
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Da, da, da, suntem doi pupaciosi! ;))))))))))))))
Maria dolse, daca prietena ta nu avut dureri si sangerari la introducerea in vagin a degetului prietenului ei, cu siguranta inca mai este virgina!!Cat despre o posibila sarcina nici nu se pune problema!!Dar daca tot ii este asa de teama, sa isi faca un test de sarcina si scapa de obsesie!!Dar sfatuieste-o tu, ca atunci cand incepe sa se joace de-a mama si de-a tata, trebuie sa isi asume responsabilitatea atat ea cat si prietenul ei!!
Numai bine!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: