Usturime preput si capul penisului dupa urinare plus 'razboi' in interiorul scrotului

28-01-2014
radu1234
Nu este medic/terapeut
radu1234
Salutare. Este destul de jenanta situatia in care ma aflu. Dupa urinare, la un interval extrem de scurt de timp, simt o senzatie de usturime -nu foarte intensa dar destul de puternica cat sa iti aminteasca ca exista - venita din zona preputului si a capului penisului. Momentan tratez cu Zanocin doua pastilute pe zi. In decembrie am constatat ca exista o scurgere de lichid alb branzos (initial a fost incolor), fara usturimi. Analizele au aratat ca secretia este sterila la fel si proba de urina - nu s-a gasit nimic. Acum nu prezint scurgeri ci doar acea senzatie de usturime dupa urinare. Inainte sa iau zanocinul, atat penisul cat si scrotul prezentau miscari (se mareau si se micsorau involuntar) cam toata perioada zilei. Zici ca intram de la rece la cald si invers, mereu. Capul penisului era inchis la culoare, iar urina mirosea a statut (cine are acvariu stie). Nu stiu ce sa fac. HELP!
ps: relatii sexuale nu am inretinut de mai multe luni.
1 comentarii
0
28-01-2014, ora 20:23
radu1234
Nu este medic/terapeut
radu1234
Am omis sa va spun un mic detaliu. Inainte de aparitia scurgerilor (la inceputul lunii decembrie) o saptama intreaga m-au mancat ingrozitor urechile in interior. (scuze pt termenii "medicali" folositi). Nu am mai patit niciodata sa ceva si a fost groaznic.
Seara nu stiam ce sa mai fac. Imediat dupa acest episod au aparut si acele scurgeri.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.