usturimi la urinare si simt durere cind am nevoie tare sa urinez

06-11-2011
stef25
Nu este medic/terapeut
stef25
Ajutor... am nevoie de un sfat medical care poate ajutatima..
De 5 ani ma confrunt cu problema aceasta am schimbat diversi medici si am facut toate analizele si testele posibile ce tine de Urologie.(analize prostata am facut analize bacteorologice am facut analize si la Rinichi )analizele imi arata ca nam probleme. am primit diferite retete medicale scrise de medic dar fara nici un efect.
Sunt deja disperat.

Cind simt nevoie de urinare simt deja niste dureri usoare in partea vizicei cind urinez am usturimi slabe si urinez foarte in cet, nu urinez toata cantitatea de urina plus la acesta ejagulez foarte repede.
Medicul Urolog ma tremis la medicul Neurolog.
La Neurologie am trecut niste aparate si medicul mia zis ca am niste muschi blocati in zona genitala.
Am inceput tratamentul cu un medic neurolog care mia zis ca am.(SINDROM ALGIC DE CARACTER NEUROPATIC PROIECTAT PE PORTIUNEA INTERNA A URETREI, INITIAT DE CHEMARE LA MICTIUNE SI MICTIUNE PROPRIU-ZISA: DISTONIE NEURO-CIRCULATORIE) mia prescris niste pastile: ALPRAZOLAM 1pastila de 2ori pe zi
AMITRIPTYLIN 1pastila pe zi.
am urmat cursul 30 zile si nici acesta nu ma ajutat. Deja imi este frica sa iau atitea pastile si fara rezulatate.
Dati un sfat medical poate cineva sa confruntat cu asa problema si ma poate ajuta. Mersi anticipat
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.