va implor ajutati-ma: e posibil sa fiu insarcinata?

18-07-2010
luiza00
Nu este medic/terapeut
luiza00
buna
va rog ajutati-ma si pe mn, sunt disperata.
Poti ramane gravida doar daca "te atingi".eu si iubitul meu "ne-am jucat" putin, ne-am atins dar nu ma penetrat.
Eu am ciclul regulat dar dupa incident.mi-a intarziat 3 zile, trebuia sa vina pe 12 shi a venit pe 15, am facut test de sarcina dar a iesit negativ, luna aceata, nu a mai venit deloc, trebuia sa vina pe 15 dar nimic. Este posibil sa fiu insarcinata?
astept raspuns..

va multumesc
3 comentarii
0
18-07-2010, ora 15:58
dragos007
Nu este medic/terapeut
dragos007
Nu este posibil, doar daca faci penetrare.poate s a dereglat ciclul, este ceva normal.
0
19-07-2010, ora 20:18
luiza00
Nu este medic/terapeut
luiza00
ms frumos, azi mi-a venit :*
0
20-07-2010, ora 09:51
pitica1
Nu este medic/terapeut
pitica1
am o problema sper sami rasp cineva...
acum 3 sapt am fc dragoste cu pr meu adik nu chiar k decat a bagato d 2 ori si nu si dat drumu in mn nici makr langa.
dar problema e k nu mia venit ciclu ultima data a fost p 30 mai.si nici acum nu mia venit...niciodata nu am avut o menstruatie regulata.
credeti k poate fi vorba de o sarcina.din cate stiu eu dupa 2...3 sapt apar simtomele sarcinii.dar eu nu am nici una:
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testul de sarcină care ar putea identifica sarcina gemelară și riscul de avort
  • Testele de sarcină
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •