Va rog ajutati-ma cat puteti de rapid...v-as fii ff recunoscatoare...

20-09-2007
un bebe mic
Nu este medic/terapeut
un bebe mic
Am un prieten de 5 luni...si eram intr-o seara la el...si eu sunt virgina...el are 20 de ani...si are ff multa experienta...eram dispusa sa o fac cu el...fiind pregatita psihic si fizic. a intrat in mine maximum 2 cm...si cand m-am dus la baie...am vazut... ff putin sange... cred ca in cantitate mai mica de o lacrima ! dupa aceea a introdus 2 degete in vagin si a spus ca nu a mai simtit acea pielita la fel...m-am panicat foarte tare...nu stiu ce mi-ar face parinti daca ar afla... parinti mei si cu prietenul meu se cunosc...vreau sa imi spune-ti daca mai sunt virgina sau nu... va multumesc...
9 comentarii
0
20-09-2007, ora 00:00
un bebe mic
Nu este medic/terapeut
un bebe mic
tin sa amintesc...ca m-am oprit... fiindca am simtit ceva... nu pot sa exprim ce... il iubesc ff mult si el pe mine... va rog ajutati-ma...
1
20-09-2007, ora 00:00
anda27
Nu este medic/terapeut
anda27
Cred ca, tinand cont ca ai sangerat, nu mai esti. Dar daca il iubesti atat de mult si erai pregatita, bucura-te de acest moment, caci este unul special in viata ta...
0
20-09-2007, ora 00:00
un bebe mic
Nu este medic/terapeut
un bebe mic
dar curge in cantitate asa de mica ?... eu il iubesc si nu regret ce am facut...daca ma duc la un ginecolog imrepuna cu parinti mei...ginecologul poate spune parintilor ca mai sunt virgina... din moment ce eu nu vreau sa afle ?
0
22-09-2007, ora 00:00
1234mirela
Nu este medic/terapeut
1234mirela
atata timp cat tineti unul la altul care ar fi problema?v-ati dorit amandoi sa faceti asta asa ca din punctul vostru de vedere nu ar trebui sa existe probleme.. virgina nu cred ca mai esti.atata timp cat ai sangerat nu conteaza cantitatea.. exista fete care nu sangereaza deloc asta depinde de la pers la pers..in mod normal ginecologul trebuie sa pastreze confidentiale datele despre tine dar tinand cont ca inca esti minora., depinde de ce fel de persoana dai la cabinetul ginecologic..iar parintii tai daca au incredere in tine nu te vor duce la ginecolog, oricum asta e ceva normal atata timp cat nu iti bati joc de tine...daca e dragoste.ce mai conteaza
0
26-10-2007, ora 00:00
maryymaryy
Nu este medic/terapeut
maryymaryy
parerea mea este ca nu mai esti virgina, dar pt linistea ta ar trebuii sa mergi la ginecolog sa ti se spuna exact si sa intrebi si ce contraceptive poti folosi.este foarte important sa ai grija de organismul tau, mai ales ca abea de acum incep problemele in cecea ce priveste viata ta sexuala, sa te documentezi f bine ce trebuie sa faci, sau sa nu faci.in niciun caz sa nu dai ocazia unei sarcini nedorite sau sa contactezi o boala venerica pt ca mai greu scapi de ea.si puteti merge doar voi 2 la ginecolog fara sa afle parinti, toate fete cred ca au trecut prin asta. bafta si ai grij de sanatatea ta!
0
18-11-2007, ora 00:00
curioasa
Nu este medic/terapeut
curioasa
draga mea...docutorul nu are voie sa spuan parintilor nimik.fara acordul tau.E LEGE.pt k intra la racoare pt destramarea familiei
0
22-12-2007, ora 00:00
io456
Nu este medic/terapeut
io456
..ei..is de akol k "curioasa"..dar..iti spun ce cred..:( nu mai esti :(..
..Din moment ce va iubiti>:D< no sa spuna>:D<..
0
22-12-2007, ora 00:00
io456
Nu este medic/terapeut
io456
..ei..is de akol k "curioasa"..dar..iti spun ce cred..:( nu mai esti :(..
..Din moment ce va iubiti>:D< no sa spuna>:D<..
0
22-12-2007, ora 00:00
io456
Nu este medic/terapeut
io456
akord
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Actul sexual propriu-zis
  •