va rog ajutati-ma cum sa fac sa fiu cu el?

15-01-2009
dienutza005
Nu este medic/terapeut
dienutza005
va rog sa ma ajutati...am cunoscut un baiat acu o saptamana am iesit cu el in oras ne-am distrat de minune...acuma recent vb pe mess cu el si el ma intrebat daca nu vreau sa facem nani impreuna doar atat...si eu iam zis ca nu sunt genu de fata care sa cad din prima la pat, el sa suparat fosrte tare si-a zis sa nu il bag in aceeasi oala cu ceilalti ca el mia zis doar sa facem nani.mie imi place foarte mult de el..are 22 de ani si eu 18 chiar am inceput sa simpt ceva pt elchiar daca ne-am intalnit doar de 3ori..de cand am zis cuvintele alea "ca nu sunt genu sa cad din prima"numai vrea sa vorbeasca cu mine ma ocoleste nu vrea sa ne mai intalnim am gresit asa de tare zicand cuvintele alea?????cand am iesit in oras cu el mi-a zis ca vrea sa avem o relatie serioasa dar acuma.a zis ca nu are cu cine avea o relatie pt ca nu gandesc inainte de-a vorbi...va rog ajutati-ma cum sa fac sa fiu cu el...?????el numai vrea sa ne intalnim numai vrea nimik.ce sa fac va rog ajutati-ma eu tin la el si imi place foarte mult de el...va multumesc
4 comentarii
0
15-01-2009, ora 12:58
smarald
Nu este medic/terapeut
smarald
nici macar sa nu te mai uiti la acest baiat, daca te placea te accepta indiferent de raspuns. Ai 18 ani ce naiba, nu mai esti un copil.
0
15-01-2009, ora 16:38
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Mai dienutza005, credeam ca te-ai mai lamurit cat de cat in privinta baietilor!!Pai degeaba tii tu la el, daca el nu are gram de respect pt tine!!Macar atat!!El vroia doar sa faca "nani" cu tine si apoi te arunca de nu te vedeai!!Chiar nu ai orgoliu?Esti tanara, baieti sunt cu carul si cu siguranta vei gasi la un moment dat pe cineva serios, care sa te iubeasca si nu sa vrea doar "nani"!!
0
05-02-2009, ora 19:13
jenichiriac
Identitate neconfirmată
jenichiriac
Conteaza foarte mult sa ne sumam deciziile.
Ai procedat bine.
Ce inseamna asta?
Ti-ai sustinut parerea si pozitia. El este cel care nu ti-a respectat pozitia si persoana.
Este de preferat sa mergi inainte cu fruntea sus, mandra ca ai taria de a-ti sustine optiunile. Este adevarat ca nu este usor, insa satisfactia poate fi mai mare la final.
Acum regreti, insa imagineaza-ti cum te-ai fi simtit daca asta s-ar fi intamplat dupa ce 'ati fi facut nani"
Esti tanara, la inceputuri drumul poate fi mai anevoios, insa depinde de tine ce fel de femeie iti doresti sa fii si cum sa se raporteze barbatii la tine.
Atentie la nevoi, ele te pot face vulnerabila
0
23-10-2009, ora 13:03
dienutza005
Nu este medic/terapeut
dienutza005
buna ziua.apelez din nou la voi poate ma puteti ajuta cu un sfat.pe11octombrie am facut sex cu iubitul meu.a ejaculat in mine...am zis ca asta e poate raman gravida..(asi vrea)dar din pacate pe 15 octombrie mi-a venit menstruatia...(trebuia sa vina pe 20)..nu stiu ce sa mai cred.pe 15mia venit si pe 18mia trecut adik era ultima zi de menstruatie si am facut sex neprotejat si tot la fel a ejaculat in mine.oare sunt gravida???????????2zile mia fost rau vomam dimineata dar acuma numai am nimic.numai ca sunt cam pofticioasa de obicei nu sunt asa.intrebarea este...sunt insarcinata???pot sa imi fac test sau e prea devreme??eu zic ca daca a ejaculat in mine pe 11octombrie poate mia venit peste sarcina...nush ce sa mai zic este cazu sa imi fac un test nu????(mie imi este frica de un singur lucru.eu am 18 ani si am 2avorturi deja facute..si mie frica ca daca doamne fereste numai pot face copii?:((:((:(( )va rog sa imi raspundeti!!!va multumesc mult.O zi buna
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul