va rog ajutati-ma putin:)

27-08-2007
emilitza
Nu este medic/terapeut
emilitza
am si eu niste nelamuriri si sper sa ma puteti ajuta. in urma cu 1 sapt prietenului meu i-a aparut ceva alb la nivelulu glandului...ca o scurgere. am incercat sa facem sex si il ustura sau era prea sensibil si uneori pierdea erectia.in restul timpului il simte "amortit".in urma cu 2-3 zile a inceput sa faca seara spalaturi cu bicarbonat dar pana dim ii apare din nou.eu nu am nici un simptom, nici o scurgere. noi am mai avut o probl dar care s-a rezolvat acum 1 an cand eu am avut o vaginita nespecifica el necesitand sa faca tot spalaturi cu bicarbonat.mentionez ca nu am mai avut nici unul din noi 2 alti parteri in acest interval.vreau sa stiu daca este neaparat nevoie sa consultam un medic sau sa asteptam sa vedem dak trece prin bicarbonat? se poate ca anticonceptionalele care le-am inceput cu 3 sapt in urma sa aiba vreo legatura? nu stiu cat de relevant poate fi dar am urmat si cateva zile d ampicilina pt un abces dentar.incepem sa devenim ingrijorati. va multumesc din suflet
4 comentarii
0
30-08-2007, ora 00:00
osirinx
Nu este medic/terapeut
osirinx
mrge-ti la doctor. Dupa cum povestesti tu ar putea fi blenoragie. Anticonceptionalele impreuna cu antibioticele pot duce la sarcini nedoriteprin scaderea efectului anticonceptionalelor
0
31-08-2007, ora 00:00
emilitza
Nu este medic/terapeut
emilitza
da...asta stiu(asocierea )..doar ca blenoragie nu are cum sa fie...sa fim seriosi nu sunt simptome d gonoree.eu ma gandeamla o candidoza..d asta am mentionat d anticonceptionale..
0
09-11-2007, ora 00:00
moldo_21
Nu este medic/terapeut
moldo_21
emilitza aceleashi simtome am si eu ca prietenu tau, ce atzi facut pana la urma sa stiu si eu ! te rog raspunde'mi !
0
03-12-2007, ora 00:00
emilitza
Nu este medic/terapeut
emilitza
mi s-a spus ca e candidoza si ca probl e d la el...incearca crema lomexin. e f buna...dar eu zic k ar trebui totusi sa mergi la medic k el t poate indruma cel mai bine si asa afli c ai de fapt...sa nu fie altceva:(.bafta multa
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.