va rog din suflet cat mai urgent

15-02-2010
aida02
Nu este medic/terapeut
aida02
am sesizat cand am facut spalaturi interioare o chestie ca un fel de tesut de culoare inchisa si putin roz. sunt foarte speriata sa nu fie vorba despre o sarcina, saptamana asta e ste de pauza intre blistere, iau harmonet de 4 luni. e posibil sa fie de la anticonceptional? am folosit aprope relugat harmonet si cand am uitat sal iau am folosit si prezervativ. totusi mie foarte frica va rog un raspuns urgent. testul mi'e foarte frica sal fac
4 comentarii
0
15-02-2010, ora 22:15
aida02
Nu este medic/terapeut
aida02
va rog din suflet domnule dr. e foarte importnat ! adaug la cele spuse, pilulele le-am luat uneori cam tarziu.. dar nu trebuie sa ma protejeze totusi cat de cat? e posibil sa raman asa usor? si secretia accea ma ingrijoreaza f tare :-s
0
16-02-2010, ora 13:44
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Nu pot sa va spun doar din datele prezentate ce este, dar in mod sigur nu e vorba de o sarcina. Aceasta, deoarece sarcinile nu stau in vagin unde ar putea fi palpate direct, ci in uter. Exista, e foarte adevarat, si sarcini extrauterine, dar nu in vagin.
0
16-02-2010, ora 19:29
aida02
Nu este medic/terapeut
aida02
multumesc foarte mult domnule Dr. azi am facut un test de sarcina si a iesit negativ, insa menstruatia intazaie inca, oricum sunt mult mai linistita. multumesc inca o data
0
19-02-2010, ora 14:57
just a boy
Nu este medic/terapeut
just a boy
buna ziua azi am facut.o cu prietena mea..de 2 ori.. prima data cu prezervativ totu a fost ok prezervativul intact...a2a oara la 20 de min pauza intre ele tot cu prezervativ si s-a rupt prezervativul la 5 min dupa ce am inceput sa o facem.si io vreau sa va intreb pe dvs. prima data am ejaculat in prezervativ a2a oara prezervativul s-a rupt si nu am facut baitza ma refer e posibil sa fie insarcinata??ar fi ramas spermatozoizi??va multumesc mult
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Dușurile vaginale – benefice sau nu tocmai?
  •