Va rog frumos sa ma ajutati cu un raspuns!!!

19-04-2012
mona26
Nu este medic/terapeut
mona26
Am nevoie urgenta de o lamurire! Am facut sex neprotejat cu un baiat, dar nu a ejaculat in interiorul meu, iar dupa cateva zile am facut sex cu alt baiat, care a ejaculat in interiorul meu! Iar acum cred ca sunt insarcinata, si nu sunt sigura cu cine! Se poate sa fi ramas insarcinata cu primul baiat, chiar daca nu a ejaculat in interior, sau cel mai sigur e ca s-a intamplat cu ce de-al doilea??? Va rog un raspuns urgent!
4 comentarii
0
19-04-2012, ora 23:39
moisescu cristina
Nu este medic/terapeut
moisescu cristina
Am o mare rugaminte vreau sa imi raspundeti la o intrebare prietenu meu dupa ce am facut dragoste neprotejat dupa cateva zile a inceput sa i se pateze lenjeria intima, dimineata se trezeste cu lenjeria murdara... o culoare galbuie...o fii din cauza mea??
0
20-04-2012, ora 01:53
sensi
Nu este medic/terapeut
sensi
mona26
-*
Rapunsul la intrebarea ta - un test ADN iti va spune sigur cine e tatal saracului copil.


(*modificat de admin)
0
20-04-2012, ora 01:59
sensi
Nu este medic/terapeut
sensi
cristina daca tu nu ai nimic nu cred ca e din cauza ta cred ca are el ceva si ai grija ca s-ar putea sa iti apara si tie. Cel mai bine e sa consulte un medic. Sanatate
0
20-04-2012, ora 10:43
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
@Mona26: mergeti la medicul dv. Cu o anumita probabilitate, el va poate spune care este tatal copilului. L-ati ajuta mult daca ati sti zilele de incepere a menstruatiei pe ultimele sase luni. Daca nu aveti asemenea evidenta, se poate incerca ecografic. Pe viitor, ar fi foarte bine sa pastrati evidenta zilelor de menstruatie, incercuindu-le pe un calendar.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •