Va rog mult un raspuns!!!

24-12-2011
Alessandra M
Nu este medic/terapeut
Alessandra M
Eu am luat tratament pentru anxietate din luna aprilie a acestui an...acum am terminat tratamentul pentru ca ma simt foarte bine...in schimb de doua zile am niste ameteli foarte nasoale...din ochi..atunci cand fac miscari din cap...misc ochii etc...si este si o senzatie de privire intunecata...este posibil sa fie din cauza renuntarii la pastile...?Sa fie vorba doar de o perioada de cateva zile in care ma voi simti asa din cauza lipsei...?pana se obisnuieste organismul?...Va rog din suflet sa imi dati un raspuns...vreau sa zic ca inafara de ameteala asta enervanta nu mai am absolut nimic.Sanatate multa si Sarbatori fericite!!!
5 comentarii
0
25-12-2011, ora 09:16
Alessandra M
Nu este medic/terapeut
Alessandra M
Dati-mi si mie un raspuns va rog din suflet:).Craciun fericit tuturor si un An nou cu multe realizari pe toate planurile:)
0
15-01-2012, ora 16:41
SunnyDays
Nu este medic/terapeut
SunnyDays
Alexandra, ai renuntat treptat la pastile sau dintro data ?
0
19-01-2012, ora 19:08
psihoterapeut laurentiu dobrota
Nu este medic/terapeut
psihoterapeut laurentiu dobrota
prescriptia a fost recomandata de un medic, ma refer inclusiv la renuntarea la medicatie?Pt ca de multe ori renuntand la pastile, la unele persoane se manifesta starea de anxietate cu tot ce cuprinde ea.
0
25-02-2012, ora 10:55
Alessandra M
Nu este medic/terapeut
Alessandra M
Am renuntat treptat la medicamente atunci cand mi-a spus medicul..deci nu am renuntat de capul meu...am avut stari foarte urate...acum nu mai le am decat cateodata...foarte rar...insa frica, nelinistea, agitatia cateodata inca apar din senin..la fel si lipsa de aer..nu mai vreau sa iau medicamente...ma controlez...Imi doresc sa scap de umbra asta de rau din trecut care inca ma agita:)
0
25-02-2012, ora 11:44
psihoterapeut laurentiu dobrota
Nu este medic/terapeut
psihoterapeut laurentiu dobrota
Ti-am trimis un mesaj privat si adresa mea de mess.Asa ca daca doresti sa discutam sunt deschis la problemele tale.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul