va rog rasp si la mine:( scurgeri albe cam branzoase

21-02-2010
papushikaa
Nu este medic/terapeut
papushikaa
Buna. Am 17 ani si miam inceput viata sexuala cu pr meu de 6 luni. De cv timp am vazut k am scurgeri albe cam branzoase... inainte de venirea menstruatiei. Eu fac tratament hormonal de la 14 ani cu anticonceptionale "diane". u am facut sex protejat tot timpul pt k el sia facut analizele si nu ia iesit nimic.Supa un timp am inceput sa ma doara si burta dupa ce a trecut menstruatia si am pete rosii maronii cateodata!! e infectie sau cv mai grav :((.? ce mediamente pot lua? va rog raspundeti-mi cat mai repede! multumesc!
3 comentarii
0
21-02-2010, ora 21:15
papushikaa
Nu este medic/terapeut
papushikaa
am uiatat sa precizez k nu are miros si vine in cantitate moderata. Nu am mancarimi sau dureri nici in timpul actului sexual. se trateaza amandoi partenerii?
0
22-02-2010, ora 16:29
Kitty818
Nu este medic/terapeut
Kitty818
papushikaa nu iti face griji k nu s-a intamplat nimic, si pr mele i s-a intamplat asta odata siurmatorul ciclu a vn normal.o fi reactie hormonala sau infecti.eu am fost si am vb la farmacie cu o femeie si asa mi-a zis.dk persista mai mult, dute la ginecolog
0
22-02-2010, ora 16:32
papushikaa
Nu este medic/terapeut
papushikaa
prietenul meu e plecat cateodata un timp cu lucrul.. insa atunci nu aveam scurgeri doar knd nu aveam relatii cu el. sper sa nu fie infectie. ms oricum!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici