secretie maronie - poate fii vorba de infectie?

21-03-2016
Iriina ana
Nu este medic/terapeut
Iriina ana
Buna ziua astazi am observat ca imi curge o secretie mai maronie de obicei am scurgeri dar normale am avut CM pe data de 6 Martie mentionez ca dupa CM am avut contact sexual dar protejat si nu inteleg de ce imi curge aceasta secretie maronie poate fii vorba de infectie? Ca o posibila sarcina nu cred ca este pentru ca am facut dragoste protejat va rog raspundeti.Va multumesc frumos
6 comentarii
0
21-03-2016, ora 14:53
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Cum credeti ca o secretie maronie, in afara ciclului menstrual poate fi ceva potrivit? Mergeti de urgenta la control si vedeti despre ce este vorba.
1
21-03-2016, ora 15:19
Iriina ana
Nu este medic/terapeut
Iriina ana
EU am spus ca aveam scurgeri normale adica albicioase daca nu ati inteles si astazi am observat ca am o scurgere maronie EU stiu ca scurgerile albicioase si nu urat mirositoare sunt normale
0
21-03-2016, ora 21:33
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Scurgerea alb transparenta este normala.
Poate fi o usoara sangerare de la ovulatie care e normala sau pot fi alte 10 cauze. Dati cautare Google Cauze ale sangerarilor intermenstruale.
Ar fi bun un control la medic. Va faceti si Testul Papanicolau totodata si o ecografie transvaginala sa vada cauza sangerarii.
0
21-03-2016, ora 21:53
Iriina ana
Nu este medic/terapeut
Iriina ana
Da. Multumesc frumos!!
0
21-03-2016, ora 22:02
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Pentru putin. Multa sanatate !
0
28-07-2016, ora 10:03
Paulaaa11
Nu este medic/terapeut
Paulaaa11
Dupa dezvirginare sunt normale niste mici scurgeri maronii? Actul sexual a fost protejat si incheiat cu scurgere de sange. Mentionez si un disconfort in zona bazinului si a sanilor
VA ROG SA MI RASPUNDETI SUNT SI EU FT ALARMATA!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: