va rog raspuns

01-03-2009
nemmy
Nu este medic/terapeut
nemmy
buna ziua.am 26 de ani.de cateva luni vreo 4-5 am mai multe probleme, mai intati a debutat cu senzatia de urechi reci si urechi infundate, apoi am simtit durere in mana stanga si furnicaturi si intepaturi in degetele de la aceasta mana mai ales in inelar, in varful degetelui care au continuat cu intepaturi sub umar si intepaturi de scurta durata ale inimii.acestea in ultimele saptamani au devenit aproape zilnice care se asociaza cu o senzatie ca si cum m ar intepa vasele de sange si mi ar tremura.am facut analizele acelea obligatorii acum vreo 3 luni si mi a iesit bine, cu un nivel mai ridicat al trombocitelor daca retin bine.ce mi recomandati?astept raspuns va rog, eu sunt si o fire mai emotiva si am un servici de birou foarte stresant
1 comentarii
0
03-03-2009, ora 23:30
emy79
Nu este medic/terapeut
emy79
analizele obligatorii sunt facute de mantuiala, nu se pune suficienta substanta de reactie ptr a da rezultate bune.parerea mea cred ca e neaparata nevoie de un control la cardiologie ptr ca din simptome reiese clar ca sunt probleme la inima si implicit circulatia este deficitara.iti recomand un cabinet particular, unde diagnosticul este pus mai corect si nici taxele nu sunt deloc mari fata de atentiile pe care trebuie sa le dai dr din spitale.multa multa sanatate.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.