va rog sa ma ajutati!

08-11-2010
naty.dulcika
Nu este medic/terapeut
naty.dulcika
buna, sunt o mama ingrijorata si putin descurajata! nu stiu ce sa fac si unde sa merg. Fiicei mele de 9 ani i se tot face rau dintrr-o data
maninca se joaca si uneori vine si imi spune MAMI MI-E RAU.Am duso la un medic pediatru si toate analizele i-au iesit bune.Sunt deja disperata nu stiu unde sa mai merg si ce sa mai fac cu ea. Spune ca ii vine sa vomite dar nu poate.Alteori ca o supara la apendicita
I-am facut si un ecograf si nu i-au gasit nimic spuneti-mi unde sa mai merg si ce sa mai fac?
Eu cred ca aceste stari nu sunt bune
Albeste toata si isi revine dupa putin timp
nu are alte reactii sau stari Dati-mi un sfat sau o sugestie sa stiu ce sa mai fac!
1 comentarii
0
08-11-2010, ora 13:26
lala2004
Nu este medic/terapeut
lala2004
Naty, am o nepotica de 5 anisori si face unele crize.se opreste din joaca, se albeste la fata, priveste intr-un punct fix...uneori tremura...noi am dus-o la neurolog si am aflat ca face crize comitiale.Cred ca ar tb. sa ceri sfatul medicului de fam. si sint sigura ca intr-un final te va trimite si la neurolog.Poate si la cardiolog..Multa sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul