Va rog un raspuns cat se poate de rapid

03-05-2010
romania2
Nu este medic/terapeut
romania2
Buna, in data de 1 mai seara am incercat sa o fac cu prietena mea.neam jucat la inceput dupa care mam dus la baie, am ejaculat mam spalat dupa care am incercat sa facem sex.a intrat penisul doar de cateva ori.nu am facut sex mai mult de 1 min.dupa care neam oprit si gata.a2a zi tot asa ne jucam si noi mai intim dupa care am introdus 1 deget la ea in vagin, era cam uscat nu era foarte umed iar dupa cateva secunde am scos degetul si am vazut pe deget ceva ca gelatina.sunt f speriat se poate sa fie cumva sperma?mentionez ca am facut sex neprotejat maxim 1 min iar in acel timp eu nu miam dat drumul.poate sa fie insarcinata?are un ciclu neregulat, de la ultimul ciclu a trecut 1 luna si o saptamana pana astazi, luna trecuta tot asa ia venit ciclul dupa 1 luna si 1 saptamana sau 2.asptept pareri va rog frumos.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul