vasectomie - detalii

14-08-2008
pimar2008
Nu este medic/terapeut
pimar2008
Cine imi poate da detali despe vasectomie.
7 comentarii
0
22-01-2009, ora 11:24
DELLUMI
Nu este medic/terapeut
DELLUMI
si eu caut un raspuns.sotul meu are operatie de vasectomie de 20ani.VA ROG SA MA AJUTATI.AS VREA SA STIU CE SANSE AM SA RAMIN INSARCINATA.VA ROG DIN SUFLET SA-MI RASPUNDETI
0
22-01-2009, ora 12:13
DELLUMI
Nu este medic/terapeut
DELLUMI
NU STIU CE VREI SA STI.DOAR UN SINGUR RISC POATE NU MAI POTI AVIA COPII.ALTE RISCURI NU SUNT SOTUL MEU ARE ACEASTA INTERVENTIE DE 20ANI
0
31-03-2009, ora 10:08
Damayanty
Nu este medic/terapeut
Damayanty
Imi cer scuze insa nu este un comentariu ci as dori o informatie de la o persoana specializata. Ce sanse sunt ca dupa o operatie de vasectomie, sa aiba o noua operatie de reversibilitate a vasectomiei ( nu stiu daca termenul este corect) insa ca rezultat dorit ar fi acela de a exista chiar si o minima sansa de a avea un copil. Va multumesc anticipat!
0
31-03-2009, ora 10:34
DELLUMI
Nu este medic/terapeut
DELLUMI
sa sti ca exista aceasta minune
depinde de cit timp a facut aceasta operatie nu dispera se face aceasta operatie dar sa poate rezolva si cu ajutorul unuimedic bun eu sunt insarcinata de 3 luni am sarcina in evolutie foarte buna sar putea sa fie gemeni riscurile sunt foarte mari nu stiu ce relati ai tu cu sotul tau la mine a fost o minune daca asa o numesti tu eu sunt romanca sotul meu este australian (ozi)am 35ani am avut o casnicie in romania dar am luat viata de la capat maiubeste cu adevarat sa ai un chopil e foarte important sa nu fiti falsi unul fata de altul este foarte important sa nu aveti secrete
sa va spuneti fanteziile pe care le aveti unul fata de celalalt.imi cer scuze de greselile de ortografie dar sincer sa fiu la ani care am plecat din tara nu miam uitat limba.mult suces din AUSTRALIA.FI tu insuti totul se rezolva
0
31-03-2009, ora 11:35
Damayanty
Nu este medic/terapeut
Damayanty
Multumesc mult si iti doresc tot binele din lume.As vrea sa ma tii la curent cu sarcina ta, intrucat si eu am 34 de ani. Sanatate multa si fericire.
0
31-03-2009, ora 11:45
DELLUMI
Nu este medic/terapeut
DELLUMI
numele meu este luminita as vrea sa fi sincera cu mine de ce crezi ca nu mai ai sanse sa ramii insarcinata?mai ai coopii el mai are ?de unde esti din romania?poate pot sa te ajut
0
31-03-2009, ora 18:53
Damayanty
Nu este medic/terapeut
Damayanty
Buna Luminita acum am vazut raspunsul tau da sunt din Romania si putem daca vrei sa vorbim pe mess -
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: