Viermi parazitari

03-12-2017
Rucsmada
Nu este medic/terapeut
Rucsmada
Bună ziua! Am si eu o problema.. eu acum aproape 1 saptamana am fost sa ma angajez si mi s-a cerut să fac analize de coprocultura si coproparazitologic. Problema e ca maine trebuie sa merg sa fac analizele iar de 3 zile am gasit in scaun viermisori albi si mici, seara ma mănâncă anusul.. iar de ieri mănânc usturoi mult si am luat de la farmacie Vermox, e a doua zi de luat pastile.. Oare ma mai angajez daca imi iese ca am viermisori..? E asta o problema? Mai ales daca iau si pastile...? Va rog sa imi răspundeți cat puteti de repede..
2 comentarii
0
03-12-2017, ora 12:42
Rucsmada
Nu este medic/terapeut
Rucsmada
Țin să menționez că locul de munca este intr un laborator ca si ajutor de cofetar
0
11-12-2017, ora 19:41
korynna
Nu este medic/terapeut
korynna
Du-te si fa analizele pt ca ai nevoie de tratament, te vor angaja cand vei avea analizele curate pt ca poti infecta publicul de asta este obligatoriu aceasta analiza.
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Acest site foloseste cookies. Continuand navigarea va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Detalii OK