vindecare cancer

03-07-2007
mitzotachis
Nu este medic/terapeut
mitzotachis
Tocmai am terminat 26 saptamani de chimiotherapie. In toata aceasta perioada am folosit si ceai Indian Chippewa, cate 3 portii de cate 150ml pe zi.numarul leucocitelor a ramas in limite normale.

Doctorii au spus ca nu au vazut pe nimeni niciodata care sa suporte chemoterapia asa cum a suportat-o eu. Cand le-am spus de ceaiul pe care l-am folosit, nici n-au vrut sa auda despre ce este vorba.

La ultimele analize de sange facute si la tomografie nu au gasit nici macar o urma de cancer. Sunt sigur ca fara Ceai Indian Chippewa, finalul ar fi fost cu totul altul. Dumnezeu sa va binecuvanteze...

Citatul de mai sus este preluat de la: www.chippewatea.eu

Sanatate.
3 comentarii
0
04-07-2007, ora 00:00
johnyxp
Nu este medic/terapeut
johnyxp
Am o ruda care are cancer limfatic. A facut chimioterapie un timp, doua operatii si a facut tratament si cu dexa si tarceva. se pare ca boala s-a agravat foarte tare pana in momentul de fata. Momentan foloseste plasturi cu morfina pentru a-i reduce durerile. As vrea o sugestie si daca exista una buna, o vreau urgent.

Multumesc.

Multa sananate tuturor!
0
02-04-2008, ora 00:00
alina84mrc
Nu este medic/terapeut
alina84mrc
daca poti sa-mi dai mai multe detalii despre tratamentul acesta cu ceaiul indian
0
26-07-2011, ora 23:18
andreri1976mocanu
Nu este medic/terapeut
andreri1976mocanu
Recomand cartea doctorului Johan - Tratamentul cancerului. Este incredibila si explica pas cu pas ce trebuie facut in cancer, sunt sute de pagini care explica lucruri care inca nu au fost puse de medici in practica si chiar au rezultate.. Sper ca rezultatele sa va fie pe masura. Gasiti cartea pe vindecarea-cancerului.com
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.