Virusul Epstein Barr

16-05-2018
ana_marya1983
Nu este medic/terapeut
ana_marya1983
Buna ziua.Fiul meu de 3 ani si 2 luni a fost diagnosticat dupa analize amanuntite cu virusul Epstein barr...Am o nelamurire...la cat timp trebuie repetate analizele si ce pot sa fac sa il ajut ca virusul sa devina inactiv cat mai repede.El acum un an a fost si operat de un ganglion foarte marit si la biopsie nu i-a iesit nimic.Ma intereseaza cum sa il ajut sa lupte cu virusul si cum imi dau seama cand se reactiveaza...Va multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

31-08-2018, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Lenodiar
Aboca a dezvoltat Lenodiar, un produs 100% natural care reduce evacuările diareice și normalizează consistența materiilor fecale, favorizând o echilibrare rapidă a funcțiilor intestinale. Datorită sinergiei acțiunilor sale, produsul este eficient în tratamentul tuturor tipurilor de diaree, respectând fiziologia intestinului și echilibrul florei bacteriene, fără a provoca constipație. Detalii aici
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici!
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.