vreau sa-mi pun silicoane - recomandari

07-03-2010
ina188
Nu este medic/terapeut
ina188
buna! vreau sa-mi pun silicoane.. si am nevoie de ceva ajutor de la voi. Imi puteti recomanda niste doctori..? De Marek Valcu stie cineva ceva?
8 comentarii
0
23-04-2010, ora 14:38
TFX
Nu este medic/terapeut
TFX
De ce nu incerci Macrolane, se injecteaza acid hialuronic de fapt in particule si creste volumul sanului in mod natural, fara implant, cu pana la 2 cupe. Ti-l recomand pe Dr Morad Iancu.
0
20-07-2010, ora 02:59
leyla1290
Nu este medic/terapeut
leyla1290
Daca vrei silicoane eu il recomand pe dr. Radu Voicu. Eu sunt operata la el si sunt foarte multumita. Succes!
0
04-08-2010, ora 18:31
ina188
Nu este medic/terapeut
ina188
ptr leyla1290
cd te-ai operat si cat te-a costat? eu am mai auzit si de dr Stan din Bacau..cum ca ar fi un profesionist in ideea k totul este in regula. Eu vreau sa-mi pun silicoane in septembrie si tot incerc sa strang informatii. Iti multumesc!
0
07-01-2011, ora 17:42
rucsyy
Nu este medic/terapeut
rucsyy
si eu m-am hotarat sa imi pun silicoane si sun aproape hotarata sa apelez la dr stan din bacau. am inteles ca e mai scum sau cel putin inainte era acum nu mai stiu nimic cu privire la costurile lui stiu doar ca e un medic fff bun. poate sa operat cinva recent la el sa ne ajute cu sfaturi.
0
03-06-2011, ora 19:04
Blueyes Oana
Nu este medic/terapeut
Blueyes Oana
Buna fetele sunt noua aici cu toate ca citesc de ceva vreme comentariile voastre, Ieri am fost la o consultatie la d-l doctor Dobos Calin.Pentru fetele operate la dansul plzz help, vreau sa stiu cat mai multe deoarece as vrea sa ma operez la sf saptamnii viitoare, imi mai trebuies cateva analize si sunt gata...insa am emotii mari, domnul doctor m-a asigurat ca nu voi avea dureri..
0
25-03-2013, ora 18:48
rooxanna
Nu este medic/terapeut
rooxanna
m-am operat acum doua luni jumate, si acuma mi-a iesit un fir din operatie este ceva grav???doctorul mi-a spus ca o sa se topeasca firele.
0
04-04-2016, ora 00:02
Bitzi
Nu este medic/terapeut
Bitzi
Buna fetelor, am implanturi de 2 ani jumatate, tin sa precizez ca am 1.60 si 45 kg, si simt ca niste "valuri" cute. Este doar din cauza ca nu este grasime ?! Multumesc frumos
0
04-04-2016, ora 14:08
RaiiSsa
Nu este medic/terapeut
RaiiSsa
Acele valuri este un efect de rippling parcă, nu se stie cauza exactă si deobicei am auzit la fetele slabe.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Implanturi mamare - silicon sau ser fiziologic?
  • Implant mamar: moft sau necesitate?
  • Nouă decese legate de o formă de cancer asociată cu implanturile mamare
  • Cum îţi poţi influenţa forma sânilor
  • Modificări ale pielii la nivelul sânilor - cauze posibile
  • Cum afectează suprafețele implanturilor mamare din silicon sistemul imunitar?
  • Riscurile implanturilor mamare
  •