Vreau sa raman insarcinata

03-09-2017
Nustiu99
Nu este medic/terapeut
Nustiu99
Buna ziua incerc sa raman insarcinata am circa un an si inca nu raman mi-am facut analize si eu si sotu si au esit bune dar nu raman plus ca de cand incerc ciclu meu a luato razna mai ales in ultimele 2 luni imi curge foarte putin mi-am facut un test luna asta si mia iesit negativ plus mia venit menstruatia cu 5 zile mai devreme dar mia curs foarte putin in astea 3 zile nu stiu ce sa cred sau ce trebuie sa fac sa raman insarcinata doc ginecolog imi tot zice sa am rabdare doar ca rabdarea mea se cam termina si se transforma in frustrare va rog sa ma ajutati cu un sfat multumesc
2 comentarii
0
03-09-2017, ora 13:54
Nustiu99
Nu este medic/terapeut
Nustiu99
Nu ma ajuta nimeni cu un sfat sau cu o indrumare
0
07-09-2017, ora 12:00
Dr. Moise Oana
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Moise Oana
Trebuie sa faceti investigatii specifice si anume spermograma sotului, testarea permeabilitatii tubare, analize hormonale.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul