VREAU UN SFAT VA ROG

03-11-2009
catalina_200574
Nu este medic/terapeut
catalina_200574
Nu stiu ce sa mai fac de mai bine de 3 saptamani am o raceala care ma tot chinuie, dar cum no pot lua medicamente, ca sunt insarcinata in 14 saptamni o tratez cu miere, ceai cu lamaie si miere, vitamina C efervescenta, vitamina A+D2, Magne B6 si Omega3, toate mi le-a prescris doctorita mea, dar de cateva zile ma supara si nasul care mi s-a infundat si am fcaut niste coji iar cand suflu nasul mi se rup si imi curge si sange.
Ma poate sfatui cineva ce sa fac????????
3 comentarii
0
03-11-2009, ora 08:17
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Nu tot ce iei este bun:
pastilele efeverscenete de orice fel cat si vitamina A si D sunt toxice. Restul le poti lua.
Mergi la un medic homeopat, exista un remediu homeopat potrivit si fara efecte adverse pt. simptomele pe care le ai. Daca imi scri un mesaj poate ti-l spun si eu.
0
03-11-2009, ora 08:31
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Ti-am scris un mesaj, da un click pe "Modificati profilul dvoastra" in masca verde de sus.
0
03-11-2009, ora 08:34
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Te-am avertizat acum 1 luna sa nu iei acid folic ca iti slabeste sistemul imunitar. L-ai laut intre timp ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul