vulvovaginita cer ajutor

12-06-2007
powergirl_25
Nu este medic/terapeut
powergirl_25
am 25 de ani.in feb 2007 am fost la un cabinet ginecologic. aveam mancarimi si usturimi in zona genitala.am fost diagnosticata cu vaginita.mi s-au dat 2 ovule lomexin, zanocin, tantum rosa si crema lomexin.dupa tratament a trecut putin dar a reaparut. am fost din nou in mai si mi-a dat doxiciclina, metronidazol, ovule lomexin si crema si flucoric o pastila de 150 mg la 7 zile, am avut 2 pastile.nu m-am vindecat si nu mai stiu ce sa fac.vreau sa ma duc in buc daca imi poate recomanda cineva un doctor bun va rog din suflet sau un sfat.sunt disperata...nu mai stiu ce sa fac.ma termina boala asta
1 comentarii
0
29-06-2007, ora 00:00
coryy25
Nu este medic/terapeut
coryy25
ceva asemanator pateam si eu, ba mai mult faceam infectii urinare dese, pentru care luam antibiotic si iarasi de la capat cu probleme. Acum sunt in plina incercarea de solutionare... adica analize de urocultura, coprocultura si analizele sectretiilor. Medicul la care am mers mi-a zis ca sunt toate legate si afcetiunile migreaza de fapt intr-un cerc vicios. Pana nu sunt toate 3 corelete nu exista rezultat! asa ca parerea mea este... analizele mentionate facute si obligatoriu vizita la un medic bun! BAFTA
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.