Zynerit - problema ?

22-01-2009
h3ctor
Nu este medic/terapeut
h3ctor
In afara de frunte, cam tenul curat..chiar sunt f multumit..desi mai am cateodata cateva puncte negre..insa pe frunte mai imi tot apar cosuri si puncte negre si mi'e cam patat tenul...folosesc zynerit cam din primavara iar pe parcursul verii nu am avut astfel de probleme..daca mi-ati putea spune ce produs as putea folosi as aprecia.. atat pt a avea tenul fara imperfectiuni cat si pt a regenera pielea dupa urmele ramase.

ma scuzati daca nu am postat unde trebe. Multumesc
3 comentarii
0
31-01-2009, ora 15:48
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Salut hector!

Daca ai putea sa iti cumperi Clearogen ar fi perfect, dar trebuie sa il comanzi din Sua (www.clearogen.com).
Daca nu poti, mai sunt unele produse bune pt. acnee precum: Skinoren, Brevoxyl, Eritroacnol, Isotrexin, Retin-a (toate unguente care isi fac efectul dupa minim 3-6 saptamani).

Numai Bine!
0
05-02-2009, ora 14:43
raluci
Nu este medic/terapeut
raluci
buna...eu folosesc zynerit de 2 saptamani shi ceva dar tot nu mi'a trecut din contra pe fata parka cosuri mi s'au inrosit si sunt mai molte dar pe frunte cu toate ca s'au inrosit pakr mi'a mai trecut un pic dar nu ff mult.va rog spuneti'mi sh mie ce sa fac.
0
13-11-2009, ora 23:10
bubu181
Nu este medic/terapeut
bubu181
folosesc zynerit si sunt multumita de rezultate.:D depinde de tenul fiecaruia. Eu am avut foarte multe puncte albe. Mai zicea cineva ca dupa ce a folosit zynerit cosurile s-au inrosit mai rau...e adevarat dar se inrosesc 1 zi 2 zile pana se usuca.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce apar coșurile (acneea)?
  • Cum scapi de punctele negre
  • Ce tip de ten ai și cum îl îngrijești?
  • Cum să te speli pe față în funcție de tipul de ten
  • Vaccinul pentru cosuri (autovaccin acnee)
  • Coșuri pe fese - cauze și tratament
  •