Angajăm asistent medical - Cluj-Napoca

Acest job nu mai este activ (data de expirare a fost depașită).
Job publicat de: Centrul de Implant de Par
Locație: Cluj-Napoca (Cluj)
Telefon: 0748082524
Data: 22-06-2022
Cabinet de estetică și dermatologie situat pe strada Paris în Cluj-Napoca angajează asistent/ă medical/ă.
Trimiteți CV-ul dumneavoastră pe adresa de email: recrutare.fue@gmail.com sau sunați la numărul de telefon 0748082524 sau 0755533555 pentru mai multe detalii.

Responsabilități:
- pregătire materialele și instrumente pentru intervenție conform instrucțiunilor medicului;
- recoltare probe de sânge;
- dezinfectare și sterilizare instrumentele medicale;
- asistarea și ajutor acordat doctorului la intervențiile estetice și dermatologice;

Beneficii:
- Program de formare și de specialitate
- Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată
- Zile de concediu conform legislației
- Bonusuri în funcție de experiență și performanță

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

www.facebook.com/CentruldeImplant
implant-estetică.ro

Cerințe:

Cerințe:
Studii de specialitate (Absolvent al Scoalii Sanitare Postliceale sau al Facultății dе Asistenți Medicali)
Abilități de muncă în echipa
Capacitate și dorința de învățare
Abilități de comunicare

Salariu:

peste 3000 de lei