Angajam Operator Receptie (Pitesti)

Acest job nu mai este activ (data de expirare a fost depașită).
Job publicat de: IDS Laboratories - Pitesti
Locație: Pitesti (Argeș)
Telefon: 0000000000
Data: 06-01-2020
IDS Laboratories Pitesti isi mareste echipa!
Angajam Operator Receptie pentru punctul de lucru din Pitesti.

Responsabilitati:
• Intampina pacientii, identifica cerintele si ofera informatiile necesare,
• Se prezinta in mod agreabil si adopta un comportament adecvat,
• Preia apelurile telefonice,
• Raspunde prompt solicitarilor facute atat de pacienti cat si de colegi,
• Preia si distribuie corespondenta,
• Introduce datele pacientilor in sistemul informatic,
• Depune toate eforturile pentru rezolvarea amiabila a situatiilor potential conflictuale,
• Elibereaza documente medicale pacientilor.

Beneficii:
• Acumulare de experienta si oportunitati de promovare in interiorul companiei;
• Suport si indrumare pe perioada de acomodare cu job-ul;
• Pachet salarial atractiv;
• Loc de munca stabil.

In cazul in care sunteti interesat/a va invitam sa ne trimiteti CV-ul dvs. la adresa office@ids-laboratories.ro.
Doar CV-urile primite prin e-mail la office@ids-laboratories.ro vor fi luate in considerare si doar candidatii eligibili vor fi contactati.
Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima confidentialitate.

Cerințe:

Candidatul ideal:
• Experienta, seriozitate, punctualitate,
• Orientare catre client,
• Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa,
• Spirit organizatoric si atentie deosebita la detalii,
• Cunostinte medii de utilizare a calculatorului – internet, aplicatiile Word, Excel,
• Promptitudine in indeplinirea atributiilor ce ii revin,
• Experienta anterioara intr-o pozitie similara in domeniul medical (constituie un avantaj),
• Studii superioare finalizate (constituie un avantaj).

www.ids-laboratories.ro