Acnee

12-02-2018
Foxy17
Nu este medic/terapeut
Foxy17
Buna ziua.Am luat in trecut anticonceptionale Artizia pe o perioada de vreo 3 ani si ceva..dupa le am lasat definitiv.Am cam doi ani de cand nu le mai iau...si cam de atunci din perioada cand le am lasat mi au aparut pe fata tot felul de cosuri...nu stiu cum sa le denumesc dar arata foarte urat..seamana cu acneea comedoniana..e posibil sa fie de la anticonceptionale??..A mai trecut cineva prin asa ceva ?
1 comentarii
0
12-02-2018, ora 13:43
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Intrati pe topicul meu Marturii despre anticonceptionale si gasiti acolo.
Adaugă un comentariu / răspuns

Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.