afectiune genitala in urma folosirii unui gel vaginal

10-04-2014
melahrinia
Nu este medic/terapeut
melahrinia
Buna ziua!
Am si eu o problema de ceva timp ca urmare a folosirii unui gel vaginal din comert care a avut ca si consecinte ulterioare un prurit intens, durere la contact si un disconfort permanent in zona genitala.Am facut nenumarate investigatii si tratamente la diversi medici ginecologi dar fara nici un rezultat.Ce-mi sugerati pentru ca mi s-a dat viata cu totul peste cap?
Multumesc,
2 comentarii
0
10-04-2014, ora 22:29
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Ce a aratat ultimul PAP si analiza secretiei? Facute dupa ce ti-au aparut aceste simptome, zici ca ti-ai facut nenumarate investigatii si e foarte important.
0
14-04-2014, ora 09:31
melahrinia
Nu este medic/terapeut
melahrinia
Ultimul papanicolau a scos in evidenta displazie agravata de col CIN // - /// si ca urmare am suferit o histerectomie totala dar eu cred si sustin ca toate mi se trag de la ceea ce am scris in mesajul anterior dovada ca toate acele probleme cu care ma confruntam au ramas si-mi dau mari batai de cap.
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.