Ajutor! Senzatie de plutire, oboseala, palpitatii

05-06-2021
rox148
Nu este medic/terapeut
rox148
Buna ziua! De 2 saptamani merg la medici inima e ok spun ei ekg eco, tensiune normala analize sange ok, CT la cap ok, dar ce ma fac nu mai pot merge pe distante mai lungi ma ia asa o sfarseala din spate parca mi se pune o presiune intre omoplati si imi ia suflu asa simt si cu palpitatie dar nu mereu! Si sunt plutitoare, pierduta, ametita fiindca observ cum se uita lumea la mn deci se vede ca cv e in neregula! Totul a inceput cu pierderea echilibrului si apoi am ramas asa parca plutesc si nu mai pot merge pe distante lungi !!! Scarile le urc greu insa nu mereu!!!! Va rog ce sa fac am mers de 2 ori la urgente deja se uita la mn ca la o nebuna nu stiu unde sa merg ce sa fac?!? Va rog ajutati ma stau in casa si plang ca nu stiu incotro sa merg
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.