Buba pe penis...Ajutor

02-06-2018
Anonim003
Nu este medic/terapeut
Anonim003
Buna ziua, am 15 ani si de curand(aproximativ 4-5 zile)mi-a aparut o buba pe penis, cam pe la jumatate spre locul de unde incepe penisul.In primele zile de cand am observat-o era mica de culoarea pielii si nu am bagat de seama, am zis ca o sa treaca ea, a douza zi s-a facut mai mare si culoarea spre rosu, urmatoarea zi s-a facut un pic mai mare si culoarea era rosie, si in ultima zi s-a facut si mai mare si nici nu imi dau seama ce culoarea are exact este mov cu rosu sau nu stiu, nu imi dau bine seama, ma doare daca o ating sau daca apas in zona aia, mentionez ca nu am avut niciun contact sexual, doar ma masturbez, dar nu in fiecare zi, uneori la 2-3 zile alteori o data la o saptamana sau mai mult, si nu vreau sa merg la doctor, mi-e frica de operatie, de analize si de alte controale, daca nu o bag in seama, o sa treaca de la sine?parintii mei nu stiu si nu as vrea sa le spun, as vrea sa rezolv problema singur, vreau raspunsuri rapide si nu vreau sa ma trimiteti la doctor sau altundeva, pot da si alte detalii daca aveti nevoie, vreau raspunsuri cat mai rapide, mi-e frica sa nu fie grav sau sa se intample altceva, Multumesc.
1 comentarii
0
02-06-2018, ora 17:06
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Trebuie sa mergeti sa va vada un medic Dermato Venerolog. Nu exista alta cale decat medicul.
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.