Caut un dermatolog foarte bun în București sau Brașov

05-12-2018
RMaria
Nu este medic/terapeut
RMaria
Bună ziua,

Dacă poate cineva să îmi recomande un medic dermatolog foarte bun atât din Brașov, cât și din București care mă poate ajuta în depistarea a două dintre problemele cu care mă confrunt de ceva timp:

- căderea părului în exces (am încercat șamponul de la Ducray, șamponul de la ParuSan și degeaba, șampon naturist, etc). Am această problemă de 2 ani și nu mai știu ce anume să mai fac pentru a combate căderea părului.
- coșuri pe față care trec, iar apoi apar altele în loc (am încercat Zineryt o perioadă îndelungată, Skinoren, tot felul de tratamente naturiste/băbești. Menționez că nu am avut coșuri în adolescență, la pubertate. Coșurile au început să îmi apară după 18 ani și de 2-3 ani, mă confrunt cu o formă ușoară de acnee în zona frunții, tâmplelor și o parte a obrajilor.

Dacă îmi puteți recomanda medici dermatologi buni din rețeaua Regina Maria, ar fi perfect.

Mulțumesc anticipat,
O zi bună!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.